Doprava a platba

Způsob dopravy:

Prostřednictvím České pošty:

Balík do ruky: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a pošta s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. Pokud Vám pošta nezastihne, dostanete možnost náhradního doručení. Balík může být na poště uložen až 15 dní.

Poštovné při platbě předem: 120 Kč (Dobírka: + 40 Kč) 

Prostřednictvím soukromé přepravní společnosti (GLS): zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. V případě, že zvolíte adresu pro doručování na místo Vašeho zaměstnání, prosíme uveďte také název a adresu společnosti, kde pracujete.

Poštovné při platbě předem: 114 Kč (Dobírka: + 45 Kč) 

Způsob platby:

Dobírkou: platíte při doručení, poštovné je navýšeno o poplatek za dobírku.

Bankovním převodem: platíte na účet uvedený ve výzvě k zaplacení Vaší objednávky, jež Vám bude doručena elektronicky na e-mailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce. Nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol, jež odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby na účet.

 

Vrácení a výměna zboží zakoupeného prostřednictvím e-shopu

Zákazníci mají možnost bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy do 30 dnů ode dne převzetí zásilky. 

Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy ve 30 denní lhůtě, prosím Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek. 

Vracené zboží z e-shopu: 

  • musí být kompletní

  • musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 30. den po fyzickém převzetí

  • nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!

  • nesmí být použito, poškozeno nebo nést viditelné známky nošení nebo opotřebení
     

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 30 dnů, tak Vám vracím kupní cenu do přibližně desíti dnů od vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradím náklady spojené s touto dopravou.

 

Postup při vracení zboží:

Prosím informujte mě o záměru vrátit zboží na adrese krenajana@seznam.cz, přičemž Vám budu velice vděčná za uvedení skutečného důvodu a budu moci případ reálně analyzovat a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšení mých služeb.

Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale při splnění předešlých podmínek vracím peníze do přibližně desíti dnů bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.

Zboží musí být zasláno na adresu: NATURAL STYL Jana Křenková, Hluboké 658, 755 01 Vsetín.